MCR03EZPFX3163
MFR.Part #
MCR03EZPFX3163
JLCPCB Part #
C253387
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS