MCR03ERTJ274
MFR.Part #
MCR03ERTJ274
JLCPCB Part #
C308132
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS