MCR03ERTJ120
MFR.Part #
MCR03ERTJ120
JLCPCB Part #
C308099
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12Ω 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS