MCR03ERTF1211
MFR.Part #
MCR03ERTF1211
JLCPCB Part #
C308034
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS