MCR01MZPJ221
MFR.Part #
MCR01MZPJ221
JLCPCB Part #
C253373
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 50V 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS