MCR01MRTJ3R9
MFR.Part #
MCR01MRTJ3R9
JLCPCB Part #
C19563420
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.9Ω 63mW Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS