MCR006YRTF3000
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR006YRTF3000
JLCPCB Part #
C19614525
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 300Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS