LTR100JZPJ514
MFR.Part #
LTR100JZPJ514
JLCPCB Part #
C20108921
Description
-55℃~+155℃ 3W 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS