SFR10EZPF4301
MFR.Part #
SFR10EZPF4301
JLCPCB Part #
C4272314
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS