LTR100JZPJ513
MFR.Part #
LTR100JZPJ513
JLCPCB Part #
C20108920
Description
-55℃~+155℃ 3W 51kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS