LTR100JZPF4700
MFR.Part #
LTR100JZPF4700
JLCPCB Part #
C6981040
Description
-55℃~+155℃ 3W 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS