KTR18EZPF4992
MFR.Part #
KTR18EZPF4992
JLCPCB Part #
C2093010
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS