KTR10EZPF82R0
MFR.Part #
KTR10EZPF82R0
JLCPCB Part #
C4294159
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS