KTR10EZPF8252
MFR.Part #
KTR10EZPF8252
JLCPCB Part #
C4075330
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS