KTR10EZPF60R4
MFR.Part #
KTR10EZPF60R4
JLCPCB Part #
C4276804
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS