KTR10EZPF41R2
MFR.Part #
KTR10EZPF41R2
JLCPCB Part #
C4336946
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS