KTR10EZPF2R70
MFR.Part #
KTR10EZPF2R70
JLCPCB Part #
C20108836
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS