KTR03EZPF3002
MFR.Part #
KTR03EZPF3002
JLCPCB Part #
C3940880
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ 350V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS