VS16VUA1VWMTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
VS16VUA1VWMTR
JLCPCB Part #
C3713887
Package
SMD
Description
16V 18V 200W 26V 7.7A TVS Unidirectional SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS