KTR03EZPF2402
MFR.Part #
KTR03EZPF2402
JLCPCB Part #
C2092487
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ 350V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS