ESR25JZPJ1R2
MFR.Part #
ESR25JZPJ1R2
JLCPCB Part #
C4031216
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS