ESR25JZPF12R0
MFR.Part #
ESR25JZPF12R0
JLCPCB Part #
C4018275
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS