ESR18EZPJ2R7
MFR.Part #
ESR18EZPJ2R7
JLCPCB Part #
C2086514
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS