ESR18EZPF7502
MFR.Part #
ESR18EZPF7502
JLCPCB Part #
C4333770
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS