ESR18EZPF12R1
MFR.Part #
ESR18EZPF12R1
JLCPCB Part #
C4029658
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS