ESR18EZPF11R3
MFR.Part #
ESR18EZPF11R3
JLCPCB Part #
C4229648
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS