ESR10EZPF7500
MFR.Part #
ESR10EZPF7500
JLCPCB Part #
C2845145
Description
-55℃~+155℃ 150V 400mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS