ESR10EZPF2101
MFR.Part #
ESR10EZPF2101
JLCPCB Part #
C2108876
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.1kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS