ESR10EZPF1474
MFR.Part #
ESR10EZPF1474
JLCPCB Part #
C4258545
Description
-55℃~+155℃ 1.47MΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS