ESR03EZPF1R20
MFR.Part #
ESR03EZPF1R20
JLCPCB Part #
C2103703
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS