ESR03EZPF1502
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR03EZPF1502
JLCPCB Part #
C5290208
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS