ESR01MZPJ7R5
MFR.Part #
ESR01MZPJ7R5
JLCPCB Part #
C20108813
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 200mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS