ESR01MZPJ103
MFR.Part #
ESR01MZPJ103
JLCPCB Part #
C4316842
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS