EMG11T2R
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
EMG11T2R
JLCPCB Part #
C3588591
Package
EMT-5
Description
1.1V@5mA,300mV 100mA 150mW 2 NPN (Pre-Biased) 2.2kΩ 21 250MHz 300mV@5mA,250uA 500mV@100uA,5V 50V 80 NPN EMT-5 Digital Transistors ROHS