TPS635-1B43D
Extended
Manufacturer
ROCPU Switches
MFR.Part #
TPS635-1B43D
JLCPCB Part #
C2828570
Package
插件,6x3mm
Description
1.6N 12V 3mm 4.3mm 50mA 6mm Brown No PC Pin SPST Through Hole Without Bracket 插件,6x3mm Tactile Switches ROHS