TPAL0263F10K0K9
MFR.Part #
TPAL0263F10K0K9
JLCPCB Part #
C26159127
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 35W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS