RNP20SAFR100K9
MFR.Part #
RNP20SAFR100K9
JLCPCB Part #
C381350
Package
TO-220-2
Description
100mΩ 35W Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS