PWWR0013F100RK9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
PWWR0013F100RK9
JLCPCB Part #
C19192952
Package
Plugin,D9.5xL49.5mm
Description
-55℃~+350℃ 100Ω 13.5W Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D9.5xL49.5mm Through Hole Resistors ROHS