PTFR1206B2K49P9
MFR.Part #
PTFR1206B2K49P9
JLCPCB Part #
C351475
Description
-55℃~+125℃ 2.49kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS