PTFR1206B24K0V9
MFR.Part #
PTFR1206B24K0V9
JLCPCB Part #
C19705699
Description
-55℃~+155℃ 200V 24kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS