PTFR0805Q1K60N9
MFR.Part #
PTFR0805Q1K60N9
JLCPCB Part #
C19692225
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 130mW 150V Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS