PTFR0805B390RV9
MFR.Part #
PTFR0805B390RV9
JLCPCB Part #
C19700216
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 390Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS