PCSR2512BR033M6
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
PCSR2512BR033M6
JLCPCB Part #
C41828342
Package
2512
Description
1W 33mΩ Current Sense Resistor SMD ±0.1% ±15ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS