MMFR6518B250KV9
MFR.Part #
MMFR6518B250KV9
JLCPCB Part #
C19708110
Description
-55℃~+125℃ 1W 250kΩ 400V Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ Plugin,D6.5xL18.3mm Through Hole Resistors ROHS