HVLR7609F10M0K9
MFR.Part #
HVLR7609F10M0K9
JLCPCB Part #
C2979349
Package
Plugin,D10.5xL76mm
Description
-55℃~+175℃ 10MΩ 22.5kV 7.5W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D10.5xL76mm Through Hole Resistors ROHS