HVLR2408F200MK9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
HVLR2408F200MK9
JLCPCB Part #
C2979350
Package
Plugin,D9.5xL24mm
Description
-55℃~+175℃ 200MΩ 2W 5.5kV Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D9.5xL24mm Through Hole Resistors ROHS