HPCR1206F270KK9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
HPCR1206F270KK9
JLCPCB Part #
C365363
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 200V 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS