HPCR0805F820RK9
MFR.Part #
HPCR0805F820RK9
JLCPCB Part #
C365349
Description
-55℃~+125℃ 150V 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS