HPCR0805F39K0K9
MFR.Part #
HPCR0805F39K0K9
JLCPCB Part #
C365297
Description
-55℃~+125℃ 150V 250mW 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS