HPCR0805F330RK9
MFR.Part #
HPCR0805F330RK9
JLCPCB Part #
C365291
Description
-55℃~+125℃ 150V 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS